Książkowa Kraina

„KSIĄŻKOWA KRAINA”, a w niej działania literackie, plastyczne i teatralne, rozwijające wyobraźnię i zdolności artystyczne dzieci, pokazujące różne techniki plastyczne, kształtujące nawyk czytania i zdobywania wiedzy. Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 6 lat w każdy wtorek o godz. 16:30.

Uwaga! Na zajęcia obowiązują zapisy.

tel. 89-527-28-10 poniedziałek – piątek w godz. 10 00 – 18 00 ; email: filia10@mbp.olsztyn.pl

 

RELACJE Z ZAJĘĆ


Artystyczna Kraina styczeń 2016-02-18

Artystyczna Kraina styczeń

Zima i karnawał to tematy styczniowych spotkań w Artystycznej Krainie. Dzieci poznały przepis na bałwana i wzięły udział w karnawałowej zabawie.

Czytaj dalej...

Artystyczna Kraina grudzień 2016-01-03

Artystyczna Kraina grudzień

Dzieci kochają Świętego Mikołaja i Boże Narodzenie więc na grudniowych zajęciach nie mogło zabraknąć opowieści o prezentach, reniferach, kolorowych choinkach i wigilijnej gwiazdce. Uczestnicy poniedziałkowych ...

Czytaj dalej...

Artystyczna Kraina listopad 2015-12-02

Artystyczna Kraina listopad

W listopadzie w Artystycznej Krainie spotkaliśmy się cztery razy. Były zabawy z gazetkami,  Michałami z wiersza Juliana Tuwima, świętowaliśmy także Dzień Pluszowego Misia.

Czytaj dalej...

Artystyczna Kraina październik 2015-11-03

Artystyczna Kraina październik

W październiku w Artystycznej Krainie królowała jesień, dzieci poznały zwierzęta leśne, zbierały grzyby. Na ostatnich październikowych zajęciach bawiliśmy się z wierszykami L.J Kerna i A. ...

Czytaj dalej...

Artystyczna Kraina wrzesień 2015-09-14

Artystyczna Kraina wrzesień

Na pierwszym powakacyjnym spotkaniu w Artystycznej Krainie dzieci wykonały zakładki do książek. Na kolejnych zajęciach dominowały tematy jesienne: owocowy teatrzyk, zabawy z kolorowymi liśćmi.

Czytaj dalej...